METPRIM Volley Radomsko ograł lidera - Radomsko24.pl

METPRIM Volley Radomsko ograł lidera

METPRIM Volley Radomsko ograł lidera Fot. S. Nems

Bardzo dobry siatkarski pojedynek obejrzeli kibice, którzy 7 stycznia przyszli na mecz METPRIM Volley Radomsko z liderem Volley Team Żychlin.

Mecz od samego początku zapowiadał się arcyciekawie. Drużyna z Żychlina to lider trzecioligowych rozgrywek. Przed spotkaniem w Radomsku, na swoim koncie mieli komplet zwycięstw i 14 punktów. METPRIM Volley zajmował drugie miejsce ze stratą 4 punktów.

Sobotnie spotkanie to prawdziwy rollercoaster. Po pierwszym secie wygranym przez gospodarzy 25:18, kolejne dwa wygrali goście po 25:18. W czwartym ponownie lepsi okazali się gracze z Radomska i wygrali 25:21. Do rozstrzygnięcia potrzebny był piąty set. W tie-breaku więcej nerwów zachowali zawodnicy trenera Pawła Kowalczyka, bo wygrali zdecydowanie 15:8 i tym samym całe spotkanie 3:2.

Wygrana METPRIM Volley Radomsko pozwoliła zbliżyć się do lidera na trzy punkty. Radomszczanie mają też jeden mecz zaległy. 21 stycznia na własnym parkiecie Volley podejmie UKS Akademię Siatkówki Zduńska Wola. Już dziś zapraszamy na to spotkanie do miejskiej hali sportowej przy PSP nr 6.