METPRIM Volley Radomsko gra i pomaga

Zespoły METPRIM Volley Radomsko i PGE Skra II Bełchatów rozegrały charytatywny mecz dla ratowania zdrowia Zuzi Huberskiej.

Mecz zorganizowano w sobotę 29 października w miejskiej hali sportowej przy PSP nr 6. Dla drużyny z Radomska było to pierwsze oficjalne spotkanie w nowym sezonie. W listopadzie stratują rozgrywki III ligi, w której to METPRIM Volley zagra drugi sezon.

Pojedynek między zespołami z Radomska i Bełchatowa to nie tylko siatkarski mecz. To przede wszystkim impreza, w której liczyła się pomoc dla chorej na nowotwór złośliwy mózgu - medulloblastoma - Zuzi Huberskiej. Dziewczynka wraz z bliskimi była na meczu i kibicowała zawodnikom.

Z kolei na długo przed meczem na facebookowym profilu klubu licytowano gadżety, z których dochód przeznaczony został dla Zuzi. Wygrać można było m.in. koszulki klubowe Volley (wylicytowana za 300 zł) czy Skry. Ostatecznie udało się zebrać 4 071,71 zł.

Kibice, którzy przyszli na widowisko oprócz dobrej siatkówki mogli obejrzeć pokaz karateków z Klubu Randori, trenowanych przez sensei Michała Błacha oraz pokazy tańca Akademia Tańca i Sportu Mass-Team. Na piętrze hali działała strefa Małego Kibica.

Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że na parkiecie lepszy okazał się zespół z Bełchatowa wygrywając po tie-breaku 3:2.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
volley radomsko metrprim volley radomsko siatkówka siatkówka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE