Media Markt w Radomsku

Media Markt pojawi się w Radomsku. Na jeden dzień w naszym mieście stanie mobilne miasteczko z atrakcjami.

Media Markt pojawi się w Radomsku. Na jeden dzień w naszym mieście stanie mobilne miasteczko z atrakcjami.

Radomsko jest jednym z 70 miast na trasie „Media Markt Tour 2014”. Wizyta w naszym mieście zaplanowana jest na piątek 23 maja, a mobilne miasteczko zostanie rozłożone na placu przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Start o godzinie 12.00.

 

Na każde spotkanie w ramach trasy Media Markt przygotował wyjątkowe promocje, rabaty oraz liczne atrakcje. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi technologiami  dostępnymi obecnie na rynku, dokonać na miejscu zakupu muzyki, filmów i gier w bardzo atrakcyjnych cenach, zasięgnąć informacji u kompetentnych doradców, ale też posłuchać muzyki i miło spędzić czas w specjalnie przygotowanych na tę okazję strefach.

 

- Dla młodzieży udostępnione zostaną strefy gier komputerowych, gdzie będzie można zmierzyć się ze znajomymi w turniejach PlayStation, a także strefy rozrywki – z konkursami i grami zręcznościowymi. Dla starszych uczestników spotkania Media Markt proponuje strefę audio oraz bramkę Media Markt, pozwalającą sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie oraz ustrzelić smartfona za 1 zł lub inne nagrody. Pomyślano również o najmłodszych, dla których organizatorzy przygotowali szereg ciekawych zabaw. - informuje Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Markt.

Więcej o:
media markt sklep elektronika
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE