Medale dla zawodników OKSS „10-tka”

Medale dla zawodników OKSS „10-tka” Fot. OKSS 10-tka

Ostatnie dni dla zawodników z OKSS „10-ka” to okres wytężonej sportowej pracy. W piątek 4 marca na strzelnicy Klubu SPOŁEM Łódź odbyła się III Runda Pucharu Młodzików Województwa Łódzkiego.

- Nasze młodziczki strzelające w konkurencji pistolet pneumatyczny zdominowały podium. Joasia Tutaj zajęła 1 miejsce, Zosia Wilczek była 2, Joasia Kucharska 3, a Antosia Zielińska 4. Nasz jedyny młodzik Krzysiu Skowronek zajął miejsce 6 – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-ka”.

Początkujący młodzicy strzelający szkoleniowo z podpórki: Karol Kopczyński, Oliwier Stolarczyk i Miłosz Mielczarek zajęli miejsca 7,8 i 9 miejsca. Strzelali też dorośli zawodnicy. W kategorii kobiet w pistolecie pneumatycznym Wiktoria Karasek była 2. Wśród mężczyzn Wiktor Blada zajął 1 miejsce, Błażej Wejman był 2, Adam Wieczorek 5 i Artur Kucharski 8.

Natomiast w sobotę 5 marca odbyło się na strzelnicy SHOTBOM w Łasku Walne Zebranie Klubów zrzeszonych w Łódzkim Związku Strzelectwa Sportowego. Było okazją do nagrodzenia najlepszych zawodników woj. łódzkiego za osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2021.

Wśród wyróżnionych zawodników czworo było z „10-ki”: Wiktor Blada, Asia Kucharska, Marta Niedbała i Adam Wieczorek. Wyróżnienia otrzymali również trenerzy z klubów trenujących najzdolniejszą młodzież.