Męczące skecze? Tylko z nazwy!

Czterech sympatycznych kabareciarzy z Kielc - błyskotliwi, przystojni, dowcipni, swobodni i otwarci. O kim mowa? To oczywiście Kabaret Skeczów Męczących.W środowy wieczór 28 lipca wystąpili... ››

Czterech sympatycznych kabareciarzy z Kielc - błyskotliwi, przystojni, dowcipni, swobodni i otwarci. O kim mowa? To oczywiście Kabaret Skeczów Męczących.


W środowy wieczór 28 lipca wystąpili oni ze swoimi rozbrajającymi skeczami na scenie Miejskiego Domu Kultury. Pokazali m.in. parodię telewizji Trwam, wspomnienia z naszej-klasy, casting na hymn Euro 2012, opowieść o pewnym wieczorze kawalerskim czy niecodzienny, specjalny odcinek programu "Kocham Cię, Polsko" z udziałem pewnej (marginalnej subtelnie ujmując) grupy społecznej... z cudownym prowadzącym, dla którego dziś niejedna radomszczanka straciła serce.


Nie obyło się bez bisowania, które panowie o dziwo mieli zaplanowane... Spontanicznie gwiazdą wieczoru został pewien pan Piotr z pierwszego rzędu publiczności, który stał się częścią programu (i nie był podstawiony!).


Kabaret złapał świetny kontakt z publicznością, którą rzecz jasna sobie chwalił. Oby więcej takich Męczących Skeczów w Radomsku!

 

 

Kabaret Skeczów Męczących w pełnym składzie

Więcej o:
kabaret skeczów męczących mdk radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE