Mechanik za burtą Pucharu Polski

Mechanik odpadł z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Drużyna z Radomska nie sprostała w półfinale rozgrywek zawodnikom z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) i uległa 0:1 (0:0).... ››

Mechanik odpadł z rozgrywek o Puchar PolskiMechanik  odpadł z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Drużyna z Radomska nie sprostała w półfinale  rozgrywek zawodnikom z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) i uległa 0:1 (0:0).

Derby regionu przyciągnęły na trybuny przy ul. Brzeźnickiej wielu kibiców. Również po raz pierwszy od kilku sezonów kibiców gości (ok 150 osób). Przyjezdni dwukrotnie wrzucali race na murawę co skutkowało przerwaniem meczu w 2 połowie spotkania. Mimo zaciętej walki na boisku i kilku dobrych okazji Mechanika, nie udało się zdobyć bramki.  Gola na wagę awansu strzelił dla bełchatowian w 90. minucie meczu Piotr Piekarski.

W drugim półfinale Pilica II Przedbórz wygrała z juniorami starszymi GKS Bełchatów 2:1.