Materac 120x200 – dla jednej osoby czy już dla pary?

Materac 120x200 – dla jednej osoby czy już dla pary?

Kaszmirowysen.pl oferuje materace zarówno w rozmiarach standardowych jak i niestandardowych. Jednym z podstawowych rozmiarów jest materac 120x200 cm. Najczęściej wybierany przez osoby dorosłe lub dla dzieci, które mają duży, przestronny pokój, a ze względu na nocne wiercenie zdarza im się spaść z łóżka.

Szeroki materac 120x200 cm gwarantuje wygodną zmianę pozycji i swobodę ruchów. Daje również poczucie bezpieczeństwa dzieciom i ich rodzicom. Materac 120x200 polecamy szczególnie ze względu na oferowany przez niego wysoki poziom komfortu, dużą trwałość i odporność na użytkowanie.

Materace 120x200 cm kieszeniowe zapewniają doskonałe wsparcie ciała ze względu na wkład wewnętrzny. Wykonany jest z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Doskonała amortyzacja ruchów, idealne dopasowanie do ciała, dobrze wsparty kręgosłup to niewątpliwie ogromne atuty materaca 120x200 cm pocketowego.

W razie jakichkolwiek problemów z dobraniem odpowiedniego modelu materaca 120x200 cm zachęcamy do skorzystania z pomocy konsultantów. Ich wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala na wyjaśnienie niezrozumiałych pojęć, określenie cech i właściwości poszczególnych materiałów zawartych w budowie materaca 120x200 cm oraz wybór najlepszej opcji, dopasowanej według wagi oraz preferencji klienta.

Wygodne materace 120x200 cm znajdziesz na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-120x200-cm-do-spania

Materace dzielimy według twardości na cztery kategorie, do których przypisany jest konkretny przedział wagowy:
• materace miękkie – waga poniżej 60 kg
• materace średnio twarde – waga w przedziale 60-100 kg
• materac twardy – waga powyżej 100 kg
• materac bardzo twardy – waga powyżej 120 kg

Materace miękkie wykonane są z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej visco memory. Materace średnio twarde to już większy wybór. Mogą być wykonane z pianki wysokoelastycznej HR, z pianki lateksowej, z pojedynczej pianki visco memory lub z pianki moletowanej.

Materace 120x200 cm twarde to pojedyncza warstwa kokosowa lub warstwa z trawy morskiej a materace bardzo twarde to zawsze podwójna warstwa kokosowa i jeżeli klient sobie tego życzy, również warstwa końskiego włosia (kilka modeli do wyboru).

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE