Market Intermarché w Radomsku otwarty

Pierwszy sklep Intermarché w Radomsku rozpoczął oficjalnie działalność w czwartek, 19 maja o godz. 9.00. To 231. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 15. w województwie łódzkim.

Pierwszy sklep Intermarché w Radomsku rozpoczął oficjalnie działalność w czwartek, 19 maja o godz. 9.00. To 231. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 15. w województwie łódzkim.

Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści: ok. 65 nowych miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu gminy z podatków (w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Radomsku), rozwój współpracy handlowej z lokalnymi dostawcami.

Podczas otwarcia, na klientów sklepu czekało wiele niespodzianek m.in. gry i zabawy dla dzieci, konkursy oraz promocje cenowe.

Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców Radomska, dlatego nasz supermarket będzie wyróżniał się na tle konkurencji szeroką i różnorodną gamą asortymentową. Znajdą się w niej produkty marek własnych sieci jak i produkty od lokalnych dostawców. Polecamy także wyroby wędliniarskie wytwarzane bezpośrednio na terenie marketu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Adres sklepu w Radomsku: ul. Kościuszki 2B. Godziny otwarcia: pon.-sob. 7:00-21:00, nd. 9:00-20:00. Liczba kas: 9. Formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów. Parking: na 100 aut.

Dodatkowe atuty Intermarché: ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, szeroka gama produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, produkty od lokalnych dostawców m.in. nabiał i produkty piekarnicze, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, rozbiór mięsa, własna piekarnia.

Intermarché w Radomsku to także produkty ekologiczne i bio, produkty marek własnych Intermarché (w tym wyróżnione certyfikatem Selection) oraz delikatesowe wytwarzane we francuskich fabrykach Grupy Muszkieterów, niedostępne w placówkach innych sieci działających w Polsce oraz szeroka oferta win, dobieranych przez enologa sieci.

Właściciele sklepu zamierzają aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym miasta oraz wspierać mieszkańców Wrześni w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację  Muszkieterów: Place zabaw – Muszkieterowie, Zbieramy krew dla Polski czy Podziel się Posiłkiem.

Intermarché to sieć sklepów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych oraz typu „dom i ogród” (Bricomarché).  Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 350 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej o:
intermarche sklep otwarcie zakupy centrum handlowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE