Marek Rząsowski: Nie mam co zawdzięczać Platformie Obywatelskiej

Marek Rząsowski: Nie mam co zawdzięczać Platformie Obywatelskiej

- Czy stanowiska prezesów miejskich spółek, obsady stanowisk samorządowych w mieście, czy powiecie zależą w dużej merze od politycznego układu politycznego i wymagają zabiegów prominentnych samorządowców czy przewodniczących lub prezesów partii politycznych? - dopytywał w swoim programie na portalu Radomsko24.pl, Irek Staszczyk.

Zgoła zagadkową okazała się wypowiedź Magdaleny Spólnickiej, w kontekście rezygnacji z członkowska w radomszczańskiej Platformie Obywatelskiej Jakuba Jędrzejczaka, byłego wicestarosty Powiatu Radomszczańskiego.

- Od momentu kiedy jestem w PO, a jestem dziesięć lat, członkowie PO zawsze intensywnie wspierali Jakuba Jędrzejczaka, gdy był prezesem PGK, kiedy starował w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego, gdy został bez pracy po zwolieniu przez Jarosława Ferenca. I po wyborach samorządowych dzięki  wsparciu Platformy Obywatelskiej został wicestarostą - komentowała w programie „Staszczyk niezależnie”, Magdalena Spólnicka.

Czy swoją karierę zawodową, awanse, zawdzięcza również w dużej mierze partii Marek Rząsowski członek Platformy Obywatelskiej radny Rady Powiatu Radomszczańskiego?

Chcesz poznać odpowiedź? Oglądaj program „Staszczyk niezależnie” w środę 23 czerwca, o godzinie 19.45. Gościem portalu będzie Marek Rząsowski, członek PO, radny Rady Powiatu Radomszczańskiego.

Więcej o:
irek staszczyk staszczyk niezależnie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE