Marcin Sowa pokieruje Referatem Rejestracji Pojazdów

Marcin Sowa pokieruje Referatem Rejestracji Pojazdów

Starostwo Powiatowe w Radomsku ma nowego kierownika. Od wczoraj (26 lutego) Marcin Sowa kieruje Referatem Rejestracji Pojazdów.

- Marcin Sowa ma 39 lat, a w swoim życiorysie zawodowym m. in. 3, 5 staż pracy w  Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Radomsku. Później pracował na stanowisku kierowniczym w prywatnej firmie z branży samochodowej, więc specyfikę pracy w referacie zna doskonale – zarówno z perspektywy urzędnika, jak i klienta – zauważa Arkadiusz Szczegodziński, kierownik Biura Promocji Powiatu Turystyki i Sportu.

Przypomnijmy. W Starostwie Powiatowym w Radomsku został utworzony Referat Rejestracji Pojazdów, który został wydzielony z Wydziału Komunikacji i Transportu. Tym samym powstały dwa odrębne referaty: Referat Rejestracji Pojazdów i Referat Praw Jazdy i Transportu.

Marcin Sowa kierownikiem Referatu Rejestracji Pojazdów został wyłoniony w drodze konkursu.

- W odpowiedzi na konkurs wpłynęło 9 aplikacji – 5 osób nie spełniło wymogów formalnych. 4 osoby przystąpiły do testu, ale tylko jeden kandydat (Marcin Sowa – dop. red.) przeszedł do kolejnego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej – dodaje Arkadiusz Szczegodziński. 

Przeszedł i wygrał go. Tym samym został funkcyjnym pracownikiem Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Więcej o:
starostwo powiatowe kierownik starostwo powiatowe radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE