Małgorzata Lewandowska uhonorowana za działalność na rzecz PCK

Małgorzata Lewandowska uhonorowana za działalność na rzecz PCK Fot. ZSDiOŚ

We wtorek 12 listopada podczas uroczystej Gali 100-lecia PCK w Łodzi, tytuł Super Wolontariusza Szkolnego Koła PCK Województwa Łódzkiego uzyskała uczennica z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku. Natomiast Małgorzata Lewandowska, opiekun SK PCK w Drzewniaku, a także społeczny prezes OR PCK w Radomsku została uhonorowana okolicznościowym medalem za aktywną działalność na rzecz rozwoju PCK.

Podczas uroczystej Gali 100-lecia PCK w Łodzi rozstrzygnięto konkursy organizowane w ramach obchodów pn. „100 lat wszędzie dla wszystkich”, w którym tytuł Super Wolontariusza Szkolnego Koła PCK Województwa Łódzkiego uzyskała uczennica Natalia Nowak z klasy IV. W nagrodę otrzymała także bon podarunkowy do Empiku na kwotę 300 zł.

Natomiast Małgorzata Lewandowska, będąca opiekunem SK PCK w Drzewniaku, a także społecznym prezesem OR PCK w Radomsku, została uhonorowana okolicznościowym medalem w dowód uznania za wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju PCK.

Czytaj także: Już jutro zawody crossfitowe - Athletes Clash 2019

Więcej o:
pck radomsko wolontariat pck radomsko wolontariat szkolny pck medal za rozwój pck zespół szkół drzewnych i ochrony środowiska radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE