Majówka z X Dyktandem Kleszczowskim

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zaprasza na jubileuszową 10. edycję Dyktanda Kleszczowskiego - Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kleszczów.

Dyktando odbędzie się 12 maja 2019 r. w auli Solpark w Kleszczowie. Dyktando jest konkursem jednoetapowym, o zasięgu ogólnopolskim, w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa klasy VI-VII i gimnazjum; szkoły średnie; OPEN - bez ograniczeń wiekowych. Z każdej kategorii jury wyłania Mistrzów i Wicemistrzów Ortografii.

Zgłoszenia (dostępne poniżej) grup zorganizowanych należy przesłać w terminie do 8 maja, na adres: biblioteka@zspkleszczow.pl lub zspkleszczow@zspkleszczow.pl. Możliwe jest zgłoszenie indywidualne podczas rejestracji 12 maja, w godz. 16.00-16.50, ale bez uwzględnienia dodatkowych atrakcji konkursu.

Harmonogram:
Godz. 16.00-16.50 – Rejestracja uczestników
Godz. 16.30-17.00 – Koncert „Zelowskich Dzwonków”, jedynego w Polsce zespołu grającego na dzwonkach ręcznych.
Godz. 17.00-18.00 – Konkurs ortograficzny (opiekunów grup zapraszamy do groty solnej). Przerwa kawowa i wystawa twórczości Szymona Wiatra, happening.
Ok. godz. 18.30 – Spektakl „Bez-senność” oparty na motywach „Sen nocy letniej” W. Szekspira, w wykonaniu Teatru Strefy Otwartej z Wrocławia. Czas trwania: 1h

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy konkursu mają gwarantowane wejściówki.

Więcej o:
dyktando kleszczów

Załączniki

Karta zgłoszenia

X DYKTANDO KLESZCZOWSKIE- Regulamin

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE