Majówka w Radomsku i Malutkie Resort

Majówka w Radomsku i Malutkie Resort

Nadejście długiego majowego weekendu zaskoczyło Cię, niczym zima drogowców? Nie musisz się martwić. Odbywające się w Radomsku i okolicach wydarzenia pozwolą Ci cieszyć się dniami wolnymi od pracy niezależnie od warunków atmosferycznych i sposobu, w jaki najbardziej lubisz spędzać wolny czas.

Wszyscy kochamy długie weekendy. Nawet jeśli z jakiegoś powodu nie udało Ci się zaplanować na ten okres dłuższego wyjazdu, nadmiar pracy czy obowiązków rodzinnych nie jest wystarczającym powodem, by odebrać sobie upragnione i bardzo potrzebne chwile relaksu.

Dzięki prężnym działaniom Domu Kultury w Radomsku, w samym mieście nie zabraknie atrakcji, przede wszystkim skierowanych dla entuzjastów różnorodnych nurtów muzycznych, kina i teatru.

1 maja dzięki współpracy z Łódzkim Domem Kultury odbędzie się IV Festiwal Muzyczny „Rockowanie”, podczas którego tradycyjnie rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszy zespół rockowy województwa łódzkiego.

Również entuzjaści nieco subtelniejszych brzmień znajdą coś dla siebie, ponieważ 2 maja będzie miał miejsce koncert specjalizującego się w piosence poetyckiej Daniela Gałązki z zespołem, a 5 i 6 maja XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”.

Jeśli bardziej przemawiają do Ciebie bodźce wizualne, także znajdziesz coś dla siebie. Dużą popularnością z pewnością będzie się cieszyć zaplanowana na 2 maja „Noc Filmowa”, jednak równie interesująco zapowiadają się spektakle przygotowane przez Towarzystwo Teatralne „Pod Górkę” oraz Regionalną Scenę Teatru im. S. Jaracza w Łodzi.

Jeśli natomiast gustujesz w aktywnych formach spędzania wolnego czasu lub chcesz spędzić ten czas z rodziną, zaledwie 10 kilometrów od Radomska znajduje się miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Odbywający się 1 maja w Malutkie Resort Piknik Majowy to doskonała okazja do przyjemnego spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny niezależnie od tego, czy bardziej przemawia do Ciebie rywalizacja sportowa, czy pokusy altany grillowej.

Głównymi z zaplanowanych na ten dzień atrakcji będą Natural GrillFest, degustacja piw regionalnych, zawody gokartowe z atrakcyjnymi nagrodami oraz dancing pod gołym niebem, jednak również najmłodsi nie będą zawiedzeni. Na nich czekać będzie animator, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, mini-zoo, słodka wata cukrowa i wiele więcej.

W celu zapoznania się z pełnym programem pierwszomajowego pikniku w Malutkie Resort, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Malutkie Resort

Więcej o:
malutkie malutkie resort majówka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE