Magdalena Spólnicka: W ostatnim okresie pan prezydent stał się groteskową postacią

Magdalena Spólnicka: W ostatnim okresie pan prezydent stał się groteskową postacią Fot. M. Kołaczkowski

Zdaniem Magdaleny Spólnickiej przewodniczącej Platformy Obywatelskiej w Radomsku, gościa portalu Radomsko24.pl, prezydent Jarosław Ferenc notorycznie w ostatnim czasie mija się z prawdą i wprowadza opinie publiczną w błąd.

- Dziwi mnie bardzo ta afera medialna stworzona szczególnie przez radnych Koalicji Obywatelskiej. To, że będą robione ściany zielone na ulicy Reymonta było wiadomo już od kilku lat. Jeżeli chodzi o kwotę, to kwota została zapisana w budżecie 800 tys. złotych i radni nad nią głosowali - komentował Jarosław Ferenc prezydent Radomska na naszym portalu.

- Dyskusji na żadnej komisji czy sesji na temat, że ściany te, a nie inne ściany będą obsadzane zielonymi roślinami nie było. Również nie było informacji, że te ściany będą wynajmowane, a umowy podpisywane na okres 10 lat, i że za ten wynajem miasto będzie płaciło tak duże pieniądze - komentuje Magdalena Spólnicka w programie „W Temacie”.

- Moim zdaniem, w ostatnim okresie pan prezydent stał się taką groteskową postacią. Z tym swoim przekonaniem o towarzyszącym mu majestacie sprawowanej przez niego funkcji czy straszeniem radnych pozwami sądowymi. Wcześniej straszył radnego Dębskiego, radną Pal, teraz straszy radnego Więcka – dodaje Spólnicka w rozmowie z Irkiem Staszczykiem.

Rozmowa z Magdaleną Spólnicką, przewodniczącą Platformy Obywatelskiej w Powiecie Radomszczańskim, na portalu Radomsko24.pl w piątek 30 września o godzinie 19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk magdalena spólnicka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE