Magdalena Spólnicka: PiS stwarza wrażenie, że te pieniądze są załatwiane i przywożone w teczce

Magdalena Spólnicka: PiS stwarza wrażenie, że te pieniądze są załatwiane i przywożone w teczce Fot. M. Kołaczkowski

W Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyła konferencja prasowa poświęcona dofinansowaniu inwestycji wykonywanych przez samorządy w ramach kolejnej edycji rządowego programu Polski Ład. Samorządy z terenu powiatu radomszczańskiego otrzymały 166 941 953 zł.

Do siedziby starostwa przyjechali przedstawiciele wszystkich gmin z powiatu radomszczańskiego. Cały Okręg Piotrkowski w ramach II edycji Polskiego Ładu otrzymał 906 052 885 zł.

- Trzeba pamiętać, że poseł Anna Milczanowska nie przywiozła pieniędzy, a jedynie obietnice tych pieniędzy, pewnego rodzaju promesę. Czy te środki tak jak to było deklarowane trafią do poszczególnych gmin powiatu i miasta Radomska? Myślę, że czas pokaże – komentuje na portalu Radomsko24.pl Magdalena Spólnicka, przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w Powiecie Radomszczańskim.

- Pamiętajmy. To nie są pieniądze poseł Milczanowskiej, rządu czy PiS. To są nasze pieniądze. Płacone przez lata podatki. Przez budżet państwa powinny być klarownie, przejrzyście wypłacane dla gmin – zaznacza Magdalena Spólnicka.

Rozmowa z Magdaleną Spólnicka szefową struktur powiatowych Platformy Obywatelskiej na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 6 czerwca o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk magdalena spólnicka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE