Lokalizacja telefonu czyli nowy system od firmy SPOKEO

Lokalizacja telefonu czyli nowy system od firmy SPOKEO

Będąc rodzicami, staramy się zrobić wszystko, by ochronić nasze dzieci przed wszystkimi złymi rzeczami, jakich może doświadczyć na świecie. W mediach wiele mówi się o tym, jak szkodliwe dla naszych pociech jest posiadanie telefonu w zbyt młodym wieku. Przychodzi jednak taki czas, że pod wpływem presji rówieśników, a także z powodów czysto logistycznych decydujemy się na podarowanie pierwszego smartfona. Warto jednak mieć na uwadze, że dzięki temu możemy w znacznie efektywniejszy sposób dbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. W jaki sposób? Dzięki systemowi lokalizacji telefonów. Jak działa lokalizowanie telefonów za pośrednictwem i-mobi.pl? Dla kogo usługa lokalizowania telefonów będzie przydatna? Jakie zalety wiążą się z inwestycją w taki system?

Rozwiązanie lokalizacyjne dostarczone przez SPOKEO czyli jak działa system i-mobi?

System i-mobi umożliwia kontrolowanie pozycji telefonu, które znajduje się w posiadaniu naszej pociechy. Dzięki nowoczesnym technologiom namierzania za pośrednictwem IP, nadajników BTS, a także GPS, w czasie rzeczywistym otrzymujemy informacje na temat tego, w jakim dokładnie miejscu znajduje się nasze dziecko. Dane te możemy obserwować z poziomu dedykowanego panelu na stronie i-mobi. Wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie, dokonujemy niezbędnej opłaty (w zależności od naszych potrzeb dostępne są 3 pakiety), rejestrujemy konkretny telefon w serwisie, instalujemy niezbędną aplikację do śledzenia telefonu i już mamy pełną informację na temat lokalizacji telefonu.

To jednak nie wszystko. Mamy również możliwość otrzymania podglądu wiadomości sms, które wysyła i odbiera nasze dziecko. System ten już na zawsze gwarantuje nam komfort w postaci wiedzy o tym, gdzie jest i co robi nasz syn lub córka.

Dla kogo dedykowany jest system i-mobi?

System i-mobi to rozwiązanie doceniane przede wszystkim przez rodziców, którzy ciągle zamartwiają się tym, czy ich dzieci są bezpieczne. To jednak niejedyne zastosowanie systemu. Równie dobrze możemy użyć systemu i-mobi do kontrolowania swojej floty pojazdów, będąc właścicielem firmy. Od poinformowania i znajomości bieżącej lokalizacji naszych pracowników będziemy w stanie w bardziej produktywny sposób podejmować decyzję biznesowe, a także będziemy w stanie kontrolować efektywność pracowników wysłanych w teren. Będziemy również wiedzieli, czy wykonywane są jakiekolwiek połączenia prywatne z telefonów służbowych.

To rozwiązanie w zasadzie dla każdego, kto kiedykolwiek zastanawiał się nad tym jak namierzyć telefon. Widocznie mieliście swój powód, aby się nad tym zastanawiać. Ukradziony telefon? Zagubienie aparatu komórkowego? Troska o babcię, ciocię, męża lub żonę? Każdy powód jest dobry do tego, aby skorzystać z oferty i-mobi i zainstalować specjalną aplikację na telefonie, który ma być śledzony.

Zalety związane z wykorzystaniem systemu i-mobi

I-mobi stworzone przez SPOKEO Piotr Sochan to nowoczesna i praktyczna metoda na szybkie zlokalizowanie osób, na którym nam zależy. Nawet w momencie, gdy chcąc połączyć się telefonicznie z naszym dzieckiem lub pracownikiem, oni nie odbierają, w szybki sposób będziemy w stanie zweryfikować ich lokalizację z precyzją do 1 metra, co da nam obraz tego, czy są bezpieczni i dalej się poruszają. W zamian za relatywnie niską cenę my zyskujemy spokój ducha i komfort świadomości, że wszystko jest w najlepszym porządku. 

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE