Leszek Stępień: Mają wiedzę ekspercką, a mało kto o nich wie

Leszek Stępień: Mają wiedzę ekspercką, a mało kto o nich wie Fot. M. Kołaczkowski

Od niespełna roku w Radomsku działa Klub Małych i Mikro Przedsiębiorstw.

Skąd taki pomysł i inicjatywa ?

- Takim podmiotom jest potrzebne wsparcie praktyczne. Lepsza znajomość siebie nawzajem. Po okresie pandemicznym, a przed kolejnymi problemami, bo kłopoty się piętrzą. Spotykając się w gronie przedstawicieli kilku małych przedsiębiorstw, możemy więcej osiągnąć korzystając nawzajem ze swoich doświadczeń i usług. Często mali przedsiębiorcy, mają wręcz wiedzę ekspercką w wielu dziedzinach, a mało kto o tym wie. Trzeba to wykorzystać – komentuje na portalu Radomsko24.pl, Leszek Stępień przedstawiciel Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw w Radomsku.

- Proponuje korzystać z naszej platformy klubowej 11-1. Można zapoznać się z listą przedsiębiorstw, które z nami już współpracują. Zapraszam jednocześnie na dzień otwarty naszego klubu 21 lipca w czwartek – zachęca Monika Bus z Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw.

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje m.in. na temat zwiększenia poziomu sprzedaży i efektywności, pozyskiwania nowych klientów i partnerów biznesowych oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać kryzys do rozwoju biznesu. Będzie to również okazja do nawiązania nowych kontaktów.

Spotkanie  w restauracji „Patio” przy ul. Armii Krajowej. Początek o godz. 17.00.

Zapraszamy do oglądania na portalu Radomsko24.pl rozmowy z Monika Bus i Leszkiem Stępniem z Klubu Małych i Mikro Przedsiębiorstw w Radomsku, w środę 20 lipca o godzinie 19.45

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk leszek stępień monika bus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE