Lato z Rozbiegajmy Radomsko

Lato z Rozbiegajmy Radomsko Fot. Rozbiegajmy Radomsko

Rozgrywki sportowe i piknik rekreacyjno-sportowy to pierwsza impreza, którą grupa Rozbiegajmy Radomsko zorganizowała z myślą o najmłodszych.

Uczestnicy imprezy spotkali się w niedzielę 29 sierpnia na skwerze na Miłaczkach.

- Choć prognozy pogody nie napawały optymizmem, my wierzyliśmy że uda nam się przepędzić deszcz. I faktycznie - było ciepło, słonecznie i bezwietrznie, a więc idealnie na piknik na świeżym powietrzu – mówią organizatorzy wydarzenia.

Radomszczanie dopisali i tłumnie stawili się na imprezie. Dzieciaki bardzo chętnie brały udział w przygotowanych Rozbiegajmy Radomsko oraz harcerzy z XIII Czarnego Szczepu atrakcjach. A było w czym wybierać. Do dyspozycji uczestników były: gra w kapsle, badminton, dmuchańce, malowanie kredą, malowanie twarzy i balonowe kreacje, zabawy z chustą, konkurencje sportowe czy gry i zabawy harcerskie. Za udział w poszczególnych atrakcjach dzieci zdobywały pieczątki, a zebranie 6 pieczątek uprawniało do odbioru medalu i nagród.

Dla wszystkich przygotowano poczęstunek oraz napoje - były ciasta, ciastka, popcorn oraz kiełbaski z grilla. A to wszystko bezpłatnie.

Więcej o:
radomsko rozbiegajmy radomsko lato z rozbiegajmy radomsko impreza festyn piknik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE