Lato w mieście

Dla dzieci i młodzieży spędzającej wakacje w mieście nie zabraknie atrakcji. Jak co roku Urząd Miasta wraz z miejskimi placówkami kulturalnymi i sportowymi przygotował szereg turniejów,... ››

Dla dzieci i młodzieży spędzającej wakacje w mieście nie zabraknie atrakcji. Jak co roku Urząd Miasta wraz z miejskimi placówkami kulturalnymi i sportowymi przygotował szereg turniejów, spektakli czy wystaw.

 

 

Przez cały lipiec i sierpień na hali sportowej przy ZSG nr 4, kortach tenisowych przy krytej pływalni i boisku "ORLIK" przy ZSG nr 5 odbywać się będą m.in. zawody i zajęcia łucznicze, turnieje tenisa ziemnego czy zawody w siatkówce. Miejski Dom Kultury oprócz półkolonii przygotował wiele spektakli, a także happening plastyczny, który odbędzie się 17 lipca o godz. 15:00 na placu 3 Maja. MDK prowadzić będzie także warsztaty w ramach Letniego Uniwersytetu Artystycznego "Doświadczaj Sztuki".

 

 

Muzeum Regionalne zaś zorganizuje wycieczki. Odbędą się one czterokrotnie, m.in. do jaskini "Raj" czy do Muzeum Chleba w Radzionkowie. Zapisy prowadzone będą do wyczerpania miejsc, koszt: 10 zł.

 

Inne atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotował także UMLKS "Radomsko", LOK, MOSiR oraz OWR.

 

Pełen harmonogram wakacyjnych imprez można pobrać z naszej strony.

Więcej o:
lato wakacje mdk mbp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE