Kurs UX Designer - szansa na zmianę pracy dla każdego

Kurs UX Designer - szansa na zmianę pracy dla każdego Fot. Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Żadna branża nie rozwija się obecnie tak dobrze jak IT. Coraz więcej firm poszukuje wykwalifikowanych pracowników m.in. na stanowisko UX designer, czyli osoby, która, w dużym uproszczeniu, łączy świat realny z wirtualnym. Aby zdobyć ciekawą pracę na tym stanowisku nie potrzeba wiele - wystarczą chęci do nauki oraz dobry kurs UX Designer.

1. Kurs UX Designer
2. Ux designer - wysokie zarobki i kosztowne szkolenie

Nie wszystkie stanowiska w IT są czysto techniczne. Aby poznawać tajniki projektowania UX trzeba wykazać się nie tylko zdolnościami analitycznymi, ale również umiejętnościami miękkimi i zmysłem estetycznym. W pracy UX designera równie ważne co znajomość technik projektowania są emocje i procesy poznawcze, a także heurystyki, a więc obszary związane z funkcjonowaniem ludzkiego mózgu.

Kurs UX Designer

Od UX Designerów wymaga się wielu umiejętności i szerokiej wiedzy interdyscyplinarnej, dlatego sukces w branży rzadko odnoszą osoby, które nie rozpoczęły swojej nauki od specjalistycznego kursu lub zdobycie niezbędnej wiedzy, np. na studiach.

Dobrym wyborem jest kurs UX Designer skierowany do osób początkujących, które swoją przyszłość wiążą z tą gałęzią branży IT. Program kursu obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, w tym zasady projektowania, podstawowe pojęcia z zakresu psychologii, metody badania potrzeb użytkowników i testowanie użyteczności.

Ważną częścią są materiały do samodzielnej nauki oraz indywidualne konsultacje, na których kursanci mogą na bieżąco wyjaśniać swoje wątpliwości dotyczące, np. procesu projektowania. Dla przyszłego pracodawcy ważne są certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia, dlatego na koniec kursu kursanci wykonują duży projekt, który jest oceniany, a efektem tej oceny jest certyfikat.

Na każdym etapie kursu zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy nie tylko przekazują swoim uczniom wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności, ale również udzielają wskazówek odnośnie przyszłej pracy. Elementy, które zawiera program szkolenia, z powodzeniem wykorzystasz w swoich projektach, zarówno indywidualnych, jak i tworzonych w zespole projektowym.

Ux designer - wysokie zarobki i kosztowne szkolenie

UX design jest dla każdego, kto chce rozwijać się w branży IT i marzy o wysokich zarobkach oraz ciekawej pracy. Zanim jednak kursant będzie miał możliwość zarabiania ponad 10 tys. zł miesięcznie, musi zainwestować w swoją naukę. Aby nie ponosić wydatków na kurs samodzielnie, można postarać się o dofinansowanie, np. z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Powiatowego Urzędu Pracy. Kurs programowania online sfinansować można również przez pożyczki OPEN lub z programu "Inwestuj w rozwój".

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE