Kurs na prawo

Na początku maja odbędzie się kolejne szkolenie w ramach projektu ENTER (to) entrepreneurship.

Na początku maja odbędzie się kolejne szkolenie w ramach projektu ENTER (to) entrepreneurship.

Tym razem uczestnicy uzyskają odpowiedź na pytania: Prowadzisz biznes ale czasem gubisz się w gąszczu przepisów? Czy wiesz, że wybór formy działalności czy konstruowanie umowy może być przyjemnością? A może nie masz ochoty słuchać wykładów a brakuje Ci praktycznych umiejętności radzenia sobie z przepisami?
 
Organizatorzy zapewniają profesjonalne wsparcie osób w zakresie umów, form, regulacji prawnych i innych problemów, które zostaną zgłoszone, pokażą krok po kroku jak zacząć i… szybko nie skończyć prowadzenia biznesu oraz przedstawią mechanizmy pozwalające skutecznie zarządzać firmą.

Aby zapisać się na szkolenie wejdź tutaj.
 
Harmonogram szkolenia:
9 maja 2015r. (sobota) – godz. 8.00 – 16.00
10 maja 2015r. (niedziela) – godz. 8.00 – 16.00
Miejski Dom Kultury (Galeria), ul. Brzeźnicka 5
 
Szkolenia poprowadzą:

Joanna Grzywaczewska - Radca prawny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Wspiera i doradza wielu firmom w zakresie obsługi prawnej prowadzonej działalności.
Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Wraz z zespołem wsparli dziesiątki firm z regionu w drodze do sukcesu.

Szkolenia są realizowane w ramach projektu ENTER (to) entrepreneurship, dzięki wsparciu Unii Europejskiej, programu Erasmus +

Więcej o:
otwarty na biznes szkolenie kurs
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE