Kupujmy środki ochrony od lokalnych przedsiębiorców

Kupujmy środki ochrony od lokalnych przedsiębiorców Fot. pixabay.com

Tobiasz Bocheński wojewoda łódzki, apeluje o nabywanie środków ochronnych bezpośrednio od polskich producentów prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego województwa.

Nieustające występowanie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na COVID-19 wymaga zapewniania atestowanych środków, tj. m.in. maseczki z odpowiednim filtrem, kombinezony, przyłbice, okulary ochronnych, żele oraz środki dezynfekujące. Zabezpieczenie w środki jest gwarancją minimalizowania, a nawet eliminowania zagrożenia epidemiologicznego. Stopniowe luzowanie obostrzeń nie zwalnia osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i higienę pracy personelu mającego bieżący kontakt z zakażonymi i chorymi, a także urzędników obsługujących klientów w instytucjach i urzędach.

-  W dobie niełatwej sytuacji rodzimych przedsiębiorstw, wynikającej z trwającego stanu epidemicznego, zachęcam do zaopatrywania się u producentów z terenu województwa łódzkiego, którzy dysponują pokaźnymi zapasami i oferują sprawdzone w działaniu pełnowartościowe środki solidnej jakości – mówi wojewoda Bocheński.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko powiat radomszczański zakażenia radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE