Książkomat stanął w Radomsku

Książkomat stanął w Radomsku

Dobra wiadomość dla miłośników książek i czytelników. W Radomsku pojawił się książkomat. Znajduje się w budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Tysiąclecia 2.

Za pośrednictwem książkomatu można wypożyczać i zwracać wyłącznie pozycje z księgozbioru Filii Biblioteki Pedagogicznej w Radomsku przy ul. 11 Listopada 2.

- Książkomat działa na podobnej zasadzie jak popularne paczkomaty. Wystarczy poprzez katalog biblioteczny on-line złożyć zamówienie i wybrać opcję odbioru - „Książkomat Radomsko”. Jednorazowo można zamówić 4 książki – informuje Aneta Rakoczy z biblioteki pedagogicznej w Radomsku.

Załadunek książkomatu odbywa się raz dziennie - od poniedziałku do piątku - do godziny 15.00. System biblioteczny powiadomi czytelnika wiadomością e-mail o możliwości odbioru książki.

Poza odbiorem zbiorów zamówionych do książkomatu można tam także zwrócić wypożyczone wcześniej pozycje. Zbiory odbieramy i zwracamy przy użyciu karty bibliotecznej. Książki czekają na czytelnika zgodnie z terminem podanym w wiadomości e-mail. Po jego upływie zamawianie jest automatycznie wygaszane.

Książkomat jest własnością Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wojska Polskiego 2.

Więcej o:
książkomat książkomat radomsko książkomat w radomsku biblioteka pedagogiczna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE