Krzysztof Ciecióra z poparciem „Solidarności”

Fot. Wojciech Bojdo

NSZZ „Solidarność” Region Radomsko popiera kandydaturę posła Krzysztofa Ciecióry, który startuje w wyborach na prezydenta Radomska. Poinformowała o tym podczas konferencji prasowej Anna Kaurzel – przewodnicząca radomszczańskiej „Solidarności”.

- Zależało mi na tym, żeby przedstawić ciekawą, atrakcyjną ofertę dla różnych środowisk, dla różnych organizacji, dla różnych osób tworzących tkankę naszego miasta. Jedną z takich organizacji - najważniejszą i największą w moim przekonaniu jest „Solidarność”. To organizacja zasłużona, związek zawodowy, który znamy wszyscy od wielu dekad, broniący pracowników ale ja też często widzę, że broniący również takiego zdrowego rozsądku. Dlatego niezwykle się cieszę, że na dzisiejszej konferencji jestem właśnie z panią Anną Kaurzel i, że udało mi się przekonać do mojej wizji prezydentury właśnie Związek Zawodowy Solidarność – podkreśla poseł Krzysztof Ciecióra, kandydat na prezydenta Radomska.

Anna Kaurzel podkreśla, że Rada Podregionu Radomsko NSZZ „Solidarność”, podczas swojego posiedzenia poparła Krzysztofa Cieciórę niemal jednogłośnie. Skąd taka decyzja?

- Poseł Krzysztof Ciecióra spełnia to, co w „Solidarności” jest dla nas najważniejsze. Po pierwsze - jak sam mówi, ma serce po prawej stronie, wyznaje wartości chrześcijańskie i z tego spotkania wynikało, że również w swoim programie dla rozwoju miasta kieruje się tymi wartościami i społeczną nauką kościoła. Dla „Solidarności” jest to niezwykle istotne. Jesteśmy największą organizacją w mieście i bardzo cieszymy się, że wreszcie nie tylko środowiska liberalne i lewicowe mają w Radomsku swojego kandydata, jak to było w ostatnich wyborach – wyjaśnia Anna Kaurzel.

- Będziemy wspierać Krzysztofa Cieciórę i pomagać, bo uważamy, że to jest osoba młoda, która będzie przede wszystkim swoim postępowaniem i pracą pracować na swoją przyszłość – dodaje Anna Kaurzel.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko wybory samorządowe 2024 krzysztof ciecióra poparcie solidarność anna kaurzel
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE