Krzysztof Ciecióra: chciałbym wnieść nową jakość do naszej lokalnej polityki

Fot. Wojciech Bojdo

Krzysztof Ciecióra - wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz poseł elekt spotkał się dziennikarzami, swoimi współpracownikami oraz osobami zaangażowanymi w kampanię wyborczą. Podziękował za wsparcie a wyborcom za zaufanie i oddanie głosu.

Krzysztof Ciecióra odebrał już zaświadczenie o wyborze na posła. Podczas wyborów parlamentarnych przeprowadzonych 15 października startował z ostatniego miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości. Zdobył 10 426 głosów.

- Dziękuję za ogromne poparcie. Dziękuję każdej osobie, która oddała na mnie głos. Czuję ogromną odpowiedzialność, bo jest to dla mnie wynik wymarzony. Jeszcze parę miesięcy temu trudno osiągalny, a dzisiaj realny. Chciałbym zapewnić o moim głębokim szacunku do tego werdyktu wyborczego - mówił Krzysztof Ciecióra.

- Będę chciał pełnić funkcję posła z najwyższą godnością, szacunkiem, odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Jako poseł będę blisko spraw naszego regionu - dodał.

Krzysztof Ciecióra zapowiedział, że uruchomi w regionie kilka biur poleskich.

- Już dziś zapraszam wyborców do kontaktu w sprawach ważnych dla lokalnej społeczności i regionu. Na pewno możecie na mnie liczyć. Jestem do waszej dyspozycji. Jestem nowym posłem z Radomska i chciałbym wnieść nową jakość, nowe powietrze, nowe pomysły i rozwiązania do naszej lokalnej polityki. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą tworzyć centroprawicę w Polsce – stwierdził Krzysztof Ciecióra.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko krzysztof ciecióra wybory 2023 poseł podziękowania
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE