Krzynówek Cup w hali balonowej

Krzynówek Cup w hali balonowej

Turniej Krzynówek Cup zainaugurował działalność hali balonowej w Radomsku. Wybudowany z inicjatywy byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Jacka Krzynówka obiekt znajduje się przy ul. Kilińskiego w Radomsku.

W turnieju, którego pomysłodawcą jest były reprezentant Polski w piłce nożnej Jacek Krzynówek bierze udział 18 dziecięcych drużyn z terenu całego kraju. Rywalizują systemem każdy z każdym.

- Rozgrywki zostały podzielone na dwie fazy. Pierwsza faza to dwie grupy po 9 drużyn. Zespoły grają w systemie „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek wyłonimy kolejne dwie grupy. Podzielimy to potem na Ligę Europy i Ligę Mistrzów - wyjaśnia Kacper Lesiak, organizator turnieju.

W trwającej przez cały weekend imprezie na boisku prezentuje się w sumie około dwustu zawodników, m.in. z Bełchatowa, Łodzi, Warszawy, Poznania oraz Gdańska.

Turniej Krzynówek Cup to nie tylko okazja do rywalizacji i promowania zdrowego stylu życia wśród dzieci, ale również zaprezentowania możliwości nowego obiektu sportowego, który powstał w Radomsku. Była to pierwsza impreza zorganizowana w hali balonowej wybudowanej z inicjatywy Jacka Krzynówka.

- Nie było łatwo wybudować ten obiekt. Cieszę się jednak, że udało się wystartować. Liczę, że obiekt będzie służył mieszkańcom Radomska i regionu, tym bardziej, że w pobliżu nie ma takiej hali. Mam nadzieję, że obiekt będzie funkcjonalny i przydatny dla dzieciaków – mówi Jacek Krzynówek

Turniej Krzynówek Cup zostanie rozstrzygnięty w niedzielę.

Więcej o:
radomsko krzynówek cup turniej hala balonowa radomsko jacek krzynówek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE