Krwiodawcza akcja w Kleszczowie

Krwiodawcza akcja w Kleszczowie

W piątek 6 listopada, Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie zapowiada przeprowadzenie kolejnej w tym roku akcji krwiodawczej.

Podobnie jak podczas poprzednich dwóch akcji, które przeprowadzane były w Kleszczowie w okresie panowania epidemii, także tym razem będą zachowane wszystkie wytyczne w zakresie reżimu sanitarnego. Zarówno krwiodawcom jak i personelowi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, przeprowadzającemu krwiodawczą akcję, ma on zapewnić pełne bezpieczeństwo.

Akcja oddawania krwi prowadzona będzie tradycyjnie w SOLPARKU, a chętni krwiodawcy będą mogli się zgłaszać od godz. 9 do 12.

Zarząd Gminnego Klubu HDK PCK w Kleszczowie prosi, by do oddawania krwi zgłaszali się dawcy, którzy nie mieli kontaktu z osobami skierowanymi na kwarantannę i z osobami, które po pobraniu wymazu na COVID-19 uzyskały pozytywny wynik.

Warto, by tą akcją zainteresowali się również krwiodawcy z powiatu bełchatowskiego, bowiem najbliższy stały Punkt Pobrań Krwi w Bełchatowie ze względu na sytuację epidemiczną jest nieczynny od 26 października do odwołania

Jeśli jeszcze nie oddawałeś krwi, a chciałbyś zostać honorowym krwiodawcą, dowiedz się, co jest potrzebne do zarejestrowania kandydata na dawcę i jakie wymogi zdrowotne powinien spełnić krwiodawca. Te informacje znaleźć można pod tym linkiem.

Więcej o:
kleszczów akcja krwiodawcza gmina kleszczów pck
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE