Koronawirus – Pomagamy – Radomsko. Na fecebooku została utworzona specjalna grupa

Koronawirus – Pomagamy – Radomsko. Na fecebooku została utworzona specjalna grupa Fot. pixabay.com

Na portalu społecznościowym facebook została utworzona grupa „Koronawirus-Radomsko-Pomagamy”. Mogą do nie dołączyć wszyscy radomszczanie zainteresowani informacjami na temat koronawirusa oraz poradami jak przetrwać obowiązujący w Polsce stan zagrożenia epidemicznego.

Na grupie „Koronawirus-Radomsko-Pomagamy” zamieszczane są informacje na temat koronawirusa, ale – przede wszystkim informacje na temat metod przetrwania trudnego okresu, jakim jest wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym okresie zaleca się obywatelom pozostanie w domach. Odwołane są wszystkie imprezy sportowe i kulturalne. Zamknięte są bary a takze restauracje oraz kina i sklepy w galeriach handlowych. Zamkniętych jest również coraz więcej punktów usługowych, takich jak chociażby zakłady fryzjerskie.
 
Na grupie „Koronawirus-Radomsko-Pomagamy” można znaleźć informacje o restauracjach, które przyjmują zamówienia telefonicznie i dowożą je do klientów. Nie brakuje też informacji o sposobach organizacji czasu, jaki – zgodnie z zaleceniami powinniśmy spędzić w domu. 
 
Na grupie zamieszczane będą również informacje o osobach, które potrzebują wsparcia, takich jak osoby samotne oraz starsze.
 
Zachęcamy do przyłączenia się do grupy!
Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko kwarantanna grupe radomsko pomagamy facebook
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE