Konkurs na powiatową krzyżówkę został rozstrzygnięty

Konkurs na powiatową krzyżówkę został rozstrzygnięty Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W piątek, 16 lutego w Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyło się wręczenie nagród w konkursie dla dzieci i młodzieży „Zimowa krzyżówka z ERA Travel i ERA Smaku”, do którego prace można było przesyłać w okresie ferii.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować krzyżówkę promującą zdrowy styl życia, której hasło brzmiało „I jesteś na dobrej drodze”. Hasła krzyżówki musiały nawiązywać do atrakcji turystycznych, tematyki przyrodniczej, historycznej i kulinarnej dotyczących powiatu radomszczańskiego.

Dyplomy i nagrody laureatom konkursu wręczyła wicestarosta Małgorzata Lewandowska, która podziękowała wszystkim za chęć poznawania powiatu i udział w konkursie. Podkreśliła jednocześnie pomysłowość i kreatywność jego uczestników.

Jury konkursu jednogłośnie wyróżniło trzy prace, których autorzy nagrodzeni zostali zestawami prezentowymi Powiatu Radomszczańskiego.

Nagrody otrzymali:

- Oliwia Bugajczyk, lat 12
- Karina Kowalska, lat 16
- Szymon Poteralski, lat 13

III miejsce i bon upominkowy o wartości 100 zł oraz zestaw prezentowy Powiatu Radomszczańskiego o wartości 100 zł przypadło Jakubowi Mofinie, lat 13.

II miejsce i bon upominkowy o wartości 150 zł oraz zestaw prezentowy Powiatu Radomszczańskiego o wartości 150 zł otrzymał Szymon Proszowski, lat 14.

Jury nie przyznało głównej nagrody.

Konkurs na zimową krzyżówkę był drugą propozycją podczas ferii skierowaną do młodych mieszkańców powiatu w ramach projektu ERA Travel ERA Smaku… i jesteś na dobrej drodze.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko konkurs krzyżówka era travel nagrody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE