Koniec roku z Erasmusem

Koniec roku z Erasmusem Fot. UM Radomsko

Szczególnie uroczyste było zakończenie roku szkolnego zorganizowane przez Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku w środę 28 czerwca. Placówka ma się czym pochwalić.

Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka w Radomsku jak jedno z trzech w Polsce realizuje swój projekt w ramach programu Erasmus+. Radomszczański projekt nosi tytuł „C.L.E.V.E.R. - Children Learn English Very Easily and Rejoice”. Program jest realizowany w latach 2016-2018. Dzięki niemu przedszkolaki mogą się uczyć języka angielskiego przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, przewidziano też praktyczne wykorzystanie języka angielskiego poza lekcjami językowymi.

O projekcie, w którym uczestniczą placówki z 9 krajów, podczas uroczystości 28 czerwca w Miejskim Domu Kultury, mówiła dyrektor PP nr 2 Jolanta Ślęzak. Życzenia powodzenia i udanych wakacji złożyła Małgorzata Kańska-Kipigroch, zastępca prezydenta Radomska. Rodzice przedszkolaków i goście zebrani w sali widowiskowej MDK mogli oklaskiwać występy małych artystów z przedszkola nr 2.

info: UM Radomsko

Więcej o:
erasmus przedszkole rok szkolny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE