Konferencja dla przedsiębiorców

Jakie wsparcie mogą otrzymać osoby chcące uruchomić własną działalność gospodarczą? Skąd pozyskać fundusze na e-biznes? Jakie mogą być zewnętrzne źródła finansowania inwestycji?... ››

Jakie wsparcie mogą otrzymać osoby chcące uruchomić własną działalność gospodarczą? Skąd pozyskać fundusze na e-biznes? Jakie mogą być zewnętrzne źródła finansowania inwestycji? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskają radomszczańscy przedsiębiorcy na konferencji, która odbędzie się 2 września w Radomsku.

 

Organizatorem seminarium jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa, odbywa się ono w ramach projektu „Wsparcie systemu kompleksowych usług informacyjnych dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą poprzez finansowanie sieci Punktów Konsultacyjnych (PK)”, realizowanego w ramach Poddziałania 2.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetowych.

 

Szkolenie rozpocznie się w czwartek 2 września o godz. 10.00 w sali konferencyjnej w Starej Komendzie (ul. Kościuszki 6, p. 218) i potrwa do ok. 15.30. Jest ono bezpłatne, wcześniej należy się jednak na nie zapisać - mailowo, telefonicznie lub osobiście w siedzibie RIPH. Ilość miejsc ograniczona!

 

W załączniku znajduje się szczegółowy program szkolenia oraz karta zgłoszeniowa. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o:
szkolenie przedsiębiorcy riph
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE