Koncertowy piątek: Szumlas Zygma Project i KIM NOWAK

Szumlas Zygma Project i KIM NOWAK - te dwa zespoły wystąpiły w piątek 2 listopada w Radomsku. Na radomszczan czekała spora dawka dobrej muzyki.

Szumlas Zygma Project i KIM NOWAK - te dwa zespoły wystąpiły w piątek 2 listopada w Radomsku. Na radomszczan czekała spora dawka dobrej muzyki.

 

Duet Szumlas Zygma Project wystąpił w pubie Bourbon Street. Młodzi artyści - Piotr Zygma i Piotr Szumlas - zaprezentowali na nim lekką i klimatyczną muzykę rockową. Wśród zagranych na gitarach i instrumentach perkusyjnych utworów znalazły się zarówno kompozycje innych muzyków, jak i kawałki stworzone przez Piotra Szumlasa. Gościnnie na scenie wraz z Szumlas Zygma Project wystąpiła radomszczanka Paulina Chobot.

 

Tego samego wieczoru w pubie Belfast zagościł zespół KIM NOWAK - czyli nie kto inny jak bracia Bartosz i Piotr Waglewscy wraz z Michałem Sobolewskim! Zespół promował swoją nową płytę "Wilk", która ukaże się już 6 listopada.

Koncert zgromadził bardzo liczną publiczność - aby zająć miejsce siedzące, niektórzy przychodzili już dwie godziny wcześniej. W końcu nieczęsto do Radomska ściągają tak cenieni i znaczący artyści.

Jak to zwykle bywa, koncert zaczął się z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem - ale warto było czekać, gdyż muzycy w pełni zaprezentowali swój kunszt i talent. Niestety, wciąż rozgrzana sporą dawka rocka publiczność nie doczekała się wykrzykiwanego bisu. Muzycy jak szybko się pojawili, tak szybko opuścili scenę - a szkoda, bo młodzi ludzie z chęcią by jeszcze poskakali i pośpiewali wraz z zespołem.

Szkoda tylko, że tak dobry koncert ma miejsce w Radomsku raz na kilka miesięcy, a przecież nasze małe miasto ma możliwości, by co prawda w kameralnych warunkach, ale gościć dobrą muzykę.

Więcej o:
kim nowak belfast radomsko waglewscy koncert
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE