Komplet punktów Sportingu Radomsko - Radomsko24.pl

Komplet punktów Sportingu Radomsko

Komplet punktów Sportingu Radomsko Fot. Sporting Radomsko

Juniorzy Sportingu Radomsko, przywieźli komplet punków z Wielunia, zwyciężając z miejscowym WKS aż 0:6.

W sobotę 3 października, zespół Sportingu Radomsko, rozegrał kolejny mecz rundy jesiennej ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, tym razem na wyjeździe z WKS Wieluń.

Już od pierwszych minut spotkania radomszczanie przejęli inicjatywę bardzo rzadko goszcząc rywali na swojej połowie boiska. W 10 minucie po strzale Kajetana Misztalskiego oraz Bartka Bezulskiego prowadzili już 2:0.

W dalszej części gry, Sporting Radomsko narzucił w Wieluniu duże tempo, gry co ostatecznie pozwoliło ostatecznie umieścić, aż sześciokrotnie piłkę w bramce gospodarzy

Bramki  w meczu z WKS Wieluń zdobyli: Bartek Bezulski - 3, Kajetan Misztalski - 2 i Wojciech Grzywna.

Zespół z Radomska z dorobkiem 15 punktów, zdobytych w 7. kolejkach, II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, zajmuje 3. lokatę w tabeli. Prowadzi Jagiellonia Tuszyn.