Kolizyjny wtorek w Radomsku

Kolizyjny wtorek w Radomsku Fot. Obraz tevenet z Pixabay

7 września na terenie Radomska doszło aż do 3 zdarzeń drogowych. Główną przyczyną kolizji było niezachowanie ostrożności przez kierowców.

We wtorek 7 września około godz. 14.00 na ulicy Krasickiego zderzyły się dwa samochody: osobowy oraz bus. Kierujący samochodem marki Nissan, mieszkaniec powiatu radomszczańskiego włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa Fiatowi ducato, którym kierował mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Nie wymagali pomocy medycznej.

- Na kierującego nissanem za spowodowanie kolizji, został nałożony mandat karny - mówi komisarz Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 15.00, na ulicy Sienkiewicza. Kierująca pojazdem marki Seat, 44-letnia mieszkanka Radomska, nie dostosowała odpowiedniej prędkości do warunków jakie panowały na drodze i tym samym zjechała na pobocze. Następnie uderzyła w słup energetyczny. Kobieta nie wymagała opieki medycznej. Na kierującą został nałożony mandat karny.

Również we wtorek 7 września, o godz. 14.20 na skrzyżowaniu ulic Matejki i Słowackiego doszło do kolejnej kolizji. Kierująca Jeepem nie ustąpiła pierwszeństwa i spowodowała kolizję z samochodem marki Volvo.

W wyniku zdarzenia, ze względu na stan psychiczny jedna z pań trafiła do szpitala na obserwację. Obie panie były trzeźwe. Na kierującą Jeepem za spowodowanie kolizji, został nałożony mandat karny.

Autor: Piotr Starczyk

Więcej o:
kolizja radomsko komenda powiatowa policji w radomsku mandat karny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE