Kolizja z nietrzeźwym kierowcą

Kolizja z nietrzeźwym kierowcą

W niedzielę, 27 października kierujący Alfa Romeo, który uderzył w słup na ul. Przedborskiej w Radomsku był pijany. Miał on 3 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę o godzinie 15.00 w Radomsku na ul. Przedborskiej, kierujący samochodem Alfa Romeo  doprowadził do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci kierujący wyjeżdżając z parkingu sklepu Lewiatan w prawo w kierunku centrum stracił panowanie nad pojazdem i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów uderzył w słup telefoniczny.

Pasażer pojazdu bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się pieszo w kierunku miejscowości Przedbórz, natomiast kierowca pozostał przy pojeździe.

Kierującym okazał się  38 letni obcokrajowiec. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym zostaną mu przedstawione zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości za co grozi mu kara do lat 2 pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Więcej o:
policja radomsko pijany kierujący radomsko nietrzeźwy kierujący radomsko policja pijani kierowcy radomsko policja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE