Radomsko, Łódzkie 11.2o Czwartek, 24 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Kolizja na Narutowicza. Sprawcą nietrzeźwy

Alert 112

3 kwietnia około godziny 18 dyżurny jednostki skierował policjantów z ruchu drogowego na ulicę Narutowicza w Radomsku, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.  Policjanci na miejscu ustalili, że 22 -letn...

3 kwietnia około godziny 18 dyżurny jednostki skierował policjantów z ruchu drogowego na ulicę Narutowicza w Radomsku, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.  Policjanci na miejscu ustalili, że 22 -letni kierujący mazdą, wyjeżdżając z ulicy Wojska Polskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volvo.

 

-Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia mundurowi ustalili, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w organizmie. Z kolei 23 -latek kierujący volvo był trzeźwy. Żadna z osób uczestniczacych w kolizji nie żądała pomocy - informuje st. sierż. Aneta Komorowska z KPP Radomsko. Nieodpowiedzialny 22-latek za swoje zachowanie odpowie przed sadem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

komentarze