Kolejne wyróżnienie ZSE w Radomsku w programie „Otwarta Firma”

Kolejne wyróżnienie ZSE w Radomsku w programie „Otwarta Firma”

Uczestniczący co roku w programie „Otwarta Firma”, Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku po raz kolejny otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest już piąta statuetka wręczona za poprzednią edycję.

W okresie 16 listopada - 31 grudnia 2020 r. „Ekonomik” przystąpi do realizacji X już edycji tego przedsięwzięcia, przy współpracy z Młodzieżową Fundacją Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad programem objęło Ministerstw Rozwoju, Pracy i Technologii.

Celem projektu „Otwarta Firma” jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczna realizacja projektu odbędzie się w formie e-spotkań, podczas których przedstawiciele lokalnego biznesu oraz instytucji radomszczańskich będą mieli okazję do promocji i nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Uczniowie otrzymają możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące do planowania ścieżki zawodowej.

Więcej o:
radomsko zse radomsko ekonomik otwarta firma konkurs wyróżnienie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE