Kolejne wyróżnienie dla PGK

Tym razem radomszczańskie PGK otrzymało statuetkę w kategorii "Lider Sortowni" w konkursie o Puchar Recyklingu.

Kolejna nagroda dla PGK/foto: PGK RadomskoTym razem radomszczańskie PGK otrzymało statuetkę w kategorii "Lider Sortowni" w konkursie o Puchar Recyklingu.


Konkurs o Puchar Recyklingu organizowany przez „Przegląd Komunalny” to jedyny w Polsce konkurs, który w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne.Celem konkursu było  i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów, tych które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.


Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 listopada  podczas finału Konkursu podczas trwania Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO' 2011 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie docenił  spółkę nagrodą finansową w wysokości 5 tys. zł.

 

To nie pierwsze wyróżnienie dla Przedsiębiorstwa. W tym roku Urząd  Dozoru Technicznego nagrodził  PGK  za wieloletnią wzorową współpracę oraz czynny udział w procesie doskonalenia polskiego systemu bezpieczeństwa technicznego oraz za wkład i budowę systemu recyklingu odpadów opakowaniowych w Polsce.

Więcej o:
pgk nagroda
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE