Kolejne utrudnienia na A1

Kolejne utrudnienia na A1 Fot. GDDKiA

W związku z kontynuacją prac związanych z myciem ekranów przy autostradzie A1, we wtorek, 20 września - należy spodziewać się kolejnych ograniczeń. Między węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Piotrków Trybunalski Zachód zajęte zostaną: pas awaryjny i pas wolny jezdni w kierunku Łodzi.

Początek prac zaplanowano na godz. 7.30, zakończenie ok. godz. 19.00. 

Z kolei w środę i czwartek (21 i 22 września) w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK74j) będą prowadzone prace związane z montażem urządzeń pomiarowych.

W środę (21.09) prace będą prowadzone na obu jezdniach autostrady, na długości ok. 2 km, przy czym zostanie wprowadzone zwężenie do jednego pasa ruchu na każdej z jezdni.

- W czwartek, 22 września nastąpi kontynuacja tych prac, z tym, że będą one prowadzone w sąsiedztwie węzła Piotrków Trybunalski Zachód – na łącznicy Katowice – Warszawa, która zostanie zwężona do jednego pasa i na jezdni prowadzącej w kierunku Gdańska, gdzie zostanie wprowadzone zwężenie do dwóch pasów ruchu – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA. 

W obu przypadkach prace rozpoczną się o godzinie 6.00 i zakończą ok. godz. 16.00.

Więcej o:
a1 utrudnienia gddkia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE