Kolejne nocne zatrzymania ruchu na A1

Kolejne nocne zatrzymania ruchu na A1

Kierowcy jadący przez województwo łódzkie autostradą A1, w ciągu dwóch najbliższych nocy muszą spodziewać się przerw w podróży. W nocy z 9 na 10 i z 10 na 11 grudnia, na odcinku między Jeżowem i Piotrkowem Trybunalskim, w kierunku Łodzi prowadzone będą kolejne transporty nadgabarytowe, co będzie wymuszało zatrzymanie ruchu w kierunku Katowic między węzłami: Kamieńsk i Piotrków Trybunalski Południe.

Przerwa będzie trwała około pół godziny. Przewiduje się, że nastąpi to blisko godziny 1:00. W tym czasie ruch w kierunku Łodzi będzie się tam odbywał z ograniczeniami.

Po minięciu węzła Piotrków Trybunalski Południe transport będzie zmierzał w kierunku Łodzi ulicami miasta i dalej drogą krajową 12/91. To trzynasty z planowanych 29 transportów elementów konstrukcji na budowę stadionu ŁKS-u.

- Opisywany odcinek budowanej autostrady A1 można ominąć jadąc przez Piotrków Trybunalski do Kamieńska drogą krajową 91. Apelujemy do kierowców o rozwagę i cierpliwość – mówi Maciej Zalewski, rzecznik łódzkiego oddziału GDDKiA.

Więcej o:
autostrada a1 a1 droga zamknięta droga utrudnienia transport ładunek gddkia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE