Kolejne kino samochodowe w ŁSSE już 1 sierpnia. Na ekranie „Plan B”

Kolejne kino samochodowe w ŁSSE już 1 sierpnia. Na ekranie „Plan B” Fot. ŁSSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza do kina samochodowego. W najbliższą sobotę, 1 sierpnia 2020 r. o godz. 21.00 na strefowym ekranie zagości polska komedia „Plan B”. Wstęp do strefowego kina samochodowego przy ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na stronie kinowstrefie.pl

W najbliższą sobotę, 1 sierpnia o godz. 21.00 strefa zagra „Plan B”. Film w reżyserii Kingi Dębskiej wywołuje niejeden uśmiech podczas seansu. Jest to film o miłości – pełen humoru i życiowej prawdy. Akcja rozgrywa się przed walentynkami w chwili, gdy wżyciu bohaterów wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Coś, co wywraca ich plany do góry nogami. Wyzwania z którymi się zmierzą doprowadzą do powstania ciekawych, zaskakujących sytuacji. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

Tak w skrócie przedstawia się najbliższa propozycja strefowego kina samochodowego. Na ekranie o wielkości prawie 50 metrów kwadratowych wyświetlony będzie jeszcze jeden film „Podły, okrutny, zły”. Ostatni seans 8 sierpnia o godz. 21.00.

- Kino samochodowe jest naszą odpowiedzią na promowanie kultury popularnej w czasach koronawirusa. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków w sobotnie wieczory do strefy. Filmy obejrzymy na dużym ekranie, wygodnie w fotelach własnego auta, w towarzystwie najbliższych osób, otoczeniu fabrykanckich budynków i co najważniejsze, całkowicie bezpiecznie. Kina samochodowe, które kiedyś były częścią amerykańskiego krajobrazu, dziś w dobie pandemii wracają jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kina – mówi Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes ŁSSE.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji, której w prosty sposób można dokonać na stronie kinowstrefie.pl

- Mail z potwierdzeniem rejestracji jest jednocześnie biletem wstępu. Dlatego bardzo ważne jest by go zachować i mieć go przy sobie, gdy już dotrzemy samochodem do strefy. Samochód może być zapełniony w stu procentach jeśli na seans przyjechały osoby na stałe ze sobą mieszkające. W innym przypadku zgodnie z przepisami może być zajęta tylko połowa miejsc – wyjaśnia Marta Zdrzynicka, dyrektor Departamentu Partnerstwa i Komunikacji ŁSSE.

Dla kinomaniaków i ich aut strefa przygotowała plac o wielkości prawie 6 tys. metrów kwadratowych znajdujący się zaraz za budynkiem siedziby ŁSSE. Pozwoli to na swobodne parkowanie z zachowaniem odpowiedniej, bezpiecznej odległości między autami, nawet kilkudziesięciu pojazdom. Ruchem na miejscu będzie kierował zespół porządkowy. Organizatorzy doradzają przyjechanie kilkanaście minut przed rozpoczęciem seansu by spokojnie zająć miejsce. Wjazd na plac kina będzie otwarty zarówno od ulicy Fabrycznej jak i Tymienieckiego.

Więcej o:
kino samochodowe łsse kino samochodowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE