Kolejna dziura w jezdni. Radomsko po nawałnicy

Kolejna wielka dziura w jezdni pojawiła się w Radomsku - tym razem na ulicy Krasickiego, na odcinku pomiędzy przejazdem PKP a sklepem Biedronka. Dziura jest jednym ze skutków nawałnicy, jaka... ››

Kolejna wielka dziura w jezdni pojawiła się w Radomsku - tym razem na ulicy Krasickiego, na odcinku pomiędzy przejazdem PKP a sklepem Biedronka.

 

Dziura jest jednym ze skutków nawałnicy, jaka przeszła przez nasze miasto w środę 20 lipca. Spowodowała gigantyczne korki w centrum miasta i znalazła się na ustach wszystkich.

 

Ulica Krasickiego to nie jedyne miejsce w Radomsku poszkodowane przez ulewne deszcze. W centrum miasta - przy ul. Źeromskiego, Reymonta, Warszyca i al. Jana Pawła II zalane zostały ulice, piwnice domów i sklepy. Przez deszcz ucierpieli również mieszkańcy ulic: Dolnej, , Niskiej, Bema, Brzeźnickiej, Iwaszkiewicza, Piłsudskiego, Makuszyńskiego, Kukuczki, Jagiellońskiej.

Zalane zostały także szkoły i przedszkola znajdujące się na terenie miasta, 11 drzew zostało powalonych a przy 51 obłamane były gałęzie.

Usuwaniem skutków ulewy zajęli się radomszczańscy strażacy.

Więcej o:
ulewy deszcze dziura
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE