Klub Młodziaka świętował urodziny

Klub Młodziaka placówka podległa Ośrodkowi Wspierania Rodziny, świętował swoje drugie urodziny. Był ogromny tort oraz życzenia dla wszystkich podopiecznych.

Tort urodzinowy smakował wszystkimKlub Młodziaka placówka podległa Ośrodkowi Wspierania Rodziny, świętował swoje drugie urodziny. Był ogromny tort oraz życzenia dla wszystkich podopiecznych.

 

Oprócz życzeń i tortu kierownik OWR, Sławomir Kotlicki pasował na Młodziaka dzieci uczęszczające do klubu. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy. W części artystycznej dzieci zaprezentowały wierszyki oraz śpiewały piosenki, które uczyły się na zajęciach w klubie.

 

Klub to placówka dla dzieci w wieku przedszkolnym.  - Obecnie do klubu zapisanych jest blisko 30 dzieci. Regularnie na zajęcia przychodzi wraz z opiekunami połowa z nich. Od początku stycznia, dwa razy w tygodniu, prowadzone są zajęcia z języka francuskiego, które cieszą ogromnym zainteresowaniem - opowiada o klubie Sławomir Kotlicki.

 

Klub Młodziaka mieści się przy ul. Konopnickej 4. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16. Zajęcia dla dzieci i ich opiekunów są bezpłatne.

Więcej o:
klub młodziaka urodziny radomsko ośrodek wspierania rodziny owr radomsko świetlice środowiskowe świetlice radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE