Kinowa noc tylko dla dorosłych

Już w najbliższy piątek – 27 maja - w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego działającego przy radomszczańskim MDK-u odbędzie się nie lada gratka dla kinomaniaków - „Odjechana noc... ››

Już w najbliższy piątek – 27 maja - w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego działającego przy radomszczańskim MDK-u odbędzie się nie lada gratka dla kinomaniaków - „Odjechana noc filmowa”. Pokaz filmów w ramach „Odjechanej nocy filmowej” jest dozwolony tylko dla osób dorosłych.

 

 

W ramach piątkowego pokazu będzie można zobaczyć dwie wspaniałe produkcje: „Grzeszną miłość” i „Nieodwracalne”. Pierwszy film rozpoczyna się o 20:00, drugi zaś 2 godziny później.

 

 

„Grzeszna miłość” to film, w którym można zobaczyć znanych aktorów takich jak: Antonio Banderas i Angelina Jolie. W postać bogatego właściciela plantacji kawy wciela się Antonio, a w rolę pięknej kobiety, która trafia na Kubę i zostaje jego żoną - Angelina. Reżyserem tego filmu jest Michael Cristofer, który znany jest jako autor scenariusza takich tytułów jak: „Czarownice z Eastwick”, „Georgia O’Keeffe”. „Mr. Jones” czy też „Falling in Love”.

 

 

Drugim filmem, który będzie można zobaczyć jest głośny tytuł , czyli „Nieodwracalne”. Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów, które można było zobaczyć w ostatnich latach. Reżyserem i autorem scenariusza jest Gaspar Noé. W tym filmie gra uznawana obecnie za najlepszą włoską aktorkę Monica Bellucci. Film był również nominowany do Złotej Palmy na 55. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Ten film dozwolony jest dopiero od 21-go roku życia.

 

 

Przedsprzedaż 15 zł, w dniu pokazu 20 zł.

Więcej o:
mdk dkf kino film noc filmowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE