Kino za Rogiem zaprasza na seanse

Kino za Rogiem zaprasza na seanse Fot. Kino za Rogiem

Kameralne Kino Za Rogiem w Radomsku zaprasza na seanse filmowe w ramach Szalonych Wakacji 2017.

Zamieszczamy repertuar kina na zbliżające się dni:

31 LIPCA (PONIEDZIAŁEK)
godz. 10.00 – Sawa. Mały wielki bohater (Rosja 2015, czas: 83 min.) – film animowany, reż. Maksim Fadiejew.

Sawa to 10-letni chłopiec o mężnym i szlachetnym sercu, który, aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoło złowrogim hienom. Wspierany przez białego wilka, przezabawnego różowego stworka, zarozumiałego francuskiego barona oraz śliczną córkę szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę.

01 SIERPNIA (WTOREK)
godz. 10.00 – Gang wiewióra (Kanada, Kora Płd, USA 2014) – film animowany, reż. Peter Lepeniotis.

Egoistyczny Wiewiór daje powody, żeby go nie lubić. A już gdy za jego sprawą płoną i tak szczupłe zapasy zimowe mieszkańców parku, kończy się ich cierpliwość - Wiewiór musi opuścić park i zostaje zesłany do miasta, strasznego miejsca pełnego samochodów, agresywnych szczurów i niechętnych zwierzętom ludzi.

02 SIERPNIA (ŚRODA)
godz. 10.00 – Robinson Crusoe (Belgia, Francja 2016) – film animowany, reż. Ben Stassen, Vincent Kesteloot.

Papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia piór na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które chodzi na dwóch tylnych łapach i potrafi zrzucać skórę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, który po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy.

03 SIERPNIA (CZWARTEK)
godz. 10.00 – Misiek w Nowym Jorku (USA 2016, czas: 86 min.)
film animowany, reż. Trevor Wall.

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku - siedziby biznesmena - i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki.

04 SIERPNIA (PIĄTEK)
godz. 10.00 – Mały Książę (Francja 2015, czas: 101 min.) – film animowany , reż. Mark Osborne.

Inspirowana „Małym Księciem” Antoinea de Saint Exuperyego baśniowa opowieść o świecie dzieci i dorosłych, z których na szczęście nie wszyscy zapomnieli, jak to jest być dzieckiem.

Kino za Rogiem (ul. Brzeźnicka 22) zaprasza także na seanse na życzenie: wystarczy zebrać minimum 10-osobową grupę, wybrać film na stronie www.kinozarogiem.pl, zadzwonić do animatora Kina za Rogiem i zarezerwować salę. Oferta ważna od 24 lipca do 04 sierpnia. Uwaga - ilość miejsc ograniczona.

Więcej o:
kino za rogiem radomsko seanse film wakacje
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE