Kino za Rogiem zaprasza

Kino za Rogiem zaprasza

Kino za Rogiem (ul. Brzeźnicka) zaprasza na „Szalone wakacje”. Do obejrzenia będzie kilka filmów.

24 LIPCA (PONIEDZIAŁEK)
godz. 10.00 – Jak uratować mamę (Polska 2015, czas: 86 min.) – film animowany, reż. Daniel Zduńczyk, Marcin Męczkowski. (Premiera w Kinie za Rogiem w Radomsku).

Barwna przygodowa opowieść z budującym przesłaniem: Możesz wszystko, gdy bardzo tego chcesz…

25 LIPCA (WTOREK)
godz. 10.00 – Ratchet i Clank (USA 2016, czas: 90 min.) – film animowany w reż. Kevina Munroe.

Po zdewastowaniu własnej planety złoczyńca Drek wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział Kosmos. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i odwaga.

26 LIPCA (ŚRODA)
godz. 10.00 – Rodzinka nie z tej Ziemi (Kanada, USA 2013, czas: 85 min.) – film animowany, reż. Carl Brunker, Bob Barlen.

Astronauta Skurcz uchodzi za bohatera narodowego planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.
Barwna przygodowa opowieść o odwadze, miłości i o sile rodziny.

27 LIPCA (CZWARTEK)
godz. 10.00 – Paddington (Francja, Wielka Brytania 2014, czas: 91 min.) – komedia familijna, reż. Paul King.

Mały kudłaty miś w czerwonym kapeluszu odziedziczonym po wujku opuszcza rodzinne lasy Peru i po długiej podróży statkiem trafia do Londynu. O gościnności jego mieszkańców całe życie nasłuchał się bardzo wiele dobrego, ale rzeczywistość okazuje się… troszkę inna. Urocza, zabawna opowieść dla całej rodziny.

28 LIPCA (PIĄTEK)
godz. 10.00 – Baranek Shaun (Francja, Wielka Brytania 2015, czas: 81 min.) –film animowany, reż. Richard Starzak, Mark Burton.

Na skutek zbiegu niefortunnych okoliczności farmer, właściciel stada owiec, trafia do wielkiego miasta, i na dokładkę traci pamięć. Z misją poszukiwawczą rusza jego śladami baranek Shaun z grupą przyjaciół. Świetna animacja, humor na wysokim poziomie, sporo wzruszeń i inteligentne odwołania do klasyki filmowej. Film otrzymał nominacje do Oscara, Bafty i Złotych Globów.

Więcej o:
wakacje 2017 kino za rogiem zsdioś kino raodomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE