Kilińskiego w Radomsku jest już przejezdna, ale…

Fot. Irek Staszczyk/ nadesłane

To słaba pociecha dla kierowców w Radomsku, ale zawsze… Jazda samochodem po Radomsku to istny Armagedon. Objazdy, zakazy, nakazy. Nie tylko kierowcy się gubią. Ulica Chłodna w Radomsku - organizacja na tej ulicy w ostatnim czasie zmieniała się z dnia na dzień. W jednym dniu obowiązywał jeden kierunek ruchu, żeby na drugi dzień organizacja była zmieniona.

Okazuje się że:

- Temat ten jest dyskutowany od kilku lat. Na wniosek mieszkańców została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ulicy Chłodnej - odpowiada Mariusz Pawłowski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

- Widząc, jaki chaos spowodowała ta zmiana, korkowanie ulicy Przedborskiej, ronda, zawnioskowaliśmy do Urzędu Miasta, aby została przywrócona stara organizacja ruchu. Do koncepcji ulicy jednokierunkowej wrócimy dopiero, gdy zakończą się wszystkie remonty ulic w Radomsku – dodaje nasz rozmówca.

Pociechą dla kierowców może być informacja o ulicy Kilińskiego. Zniknęły znaki informujące o objazdach na osiedlu Miłaczki w Radomsku. Ulica Kilińskiego w jest przejezdna. Trwają ostatnie prace przy instalowaniu ulicznego oświetlenia. Kiedy będą zakończone? 

- Może nawet dzisiaj  (10 listopada – dop. aut.) - poinformowali pracownicy instalujący oprawy oświetleniowe.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko ulica kilińskiego remont inwestycja organizacja ruchu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE