Kierowca zignorował znak STOP. To już kolejny wypadek na skrzyżowaniu ul. Sucharskiego i Poprzecznej w Radomsku

Kierowca zignorował znak STOP. To już kolejny wypadek na skrzyżowaniu ul. Sucharskiego i Poprzecznej w Radomsku Fot. KPP Radomsko

Skrzyżowanie ul. Poprzecznej i Sucharskiego w Radomsku to wyjątkowo niebezpieczne skrzyżowanie. Pomimo odpowiedniego oznakowania, wciąż dochodzi tam do wypadków i kolizji. Jedno z takich zdarzeń miało miejsce w sobotę, 27 listopada 2021 r.

Na terenie powiatu radomszczańskiego niemal każdego dnia dochodzi do zdarzeń, w których kierujący pojazdami nie stosują się do znaku STOP i doprowadzają do wypadków lub kolizji drogowych. Przykładem nieprawidłowego zachowania na drodze może być zdarzenie z 27 listopada 2021 roku.

- Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący fordem i dołączoną do pojazdu przyczepką na skrzyżowaniu ulicy Poprzecznej z ulicą Sucharskiego w Radomsku nie zastosował się do znaku STOP i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo kierującej oplem. Pojazdy zderzyły się. Następnie corsa uderzyła w ogrodzenie posesji. Zarówno kierująca oplem jak i pasażerka zostały przewiezione do radomszczańskiego szpitala. Sprawca wypadku nie wymagał hospitalizacji – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego. Byli trzeźwi.

Więcej o:
radomsko policja radomsko sucharskiego poprzeczna skrzyżowanie wypadek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE