Kiermasz wypieków dla Nadusi

Fot. Klaudia Gajda, Organizatorzy

W niedzielę, 24 października przy kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela w Radomsku odbył się kiermasz dla Nadii Sierakowskiej. Sprzedaż wypieków to wspólna inicjatywa Rady Rodziców PSP nr 8 w Radomsku- całej społeczności szkolnej oraz mieszkańców dzielnicy.

Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, ciasta sprzedały się bardzo szybko. Nie brakowało także ludzi o dobrych sercach, którzy wrzucali pieniądze do specjalnych puszek. Zebrana kwota zostanie przekazana na pomoc w leczeniu Nadii.

Nadia Sierakowska z Radomska ma 11 lat. Od urodzenia ma poważne problemy ze zdrowiem. Ostatnio zachorowała na nowotwór. Dziadkowie, którzy wychowują dziewczynkę zorganizowali zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Nadii.

Pilnie potrzebna jest krew dla Nadii! Dziewczynka ma grupę „B”, ale do oddania krwi grupa nie ma znaczenia. Każdy kto zechce wesprzeć Nadię, proszony jest o oddanie krwi do Centralnego Szpitala Klinicznego, Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi ul. Sporna 36 z dopiskiem „dla Nadii Sierakowskiej”.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Nadia Sierakowska pomoc dla Nadii Sierakowskiej PSP nr 8 w Radomsku PSP 8 Radomsko pomoc dla Nadii kiermasz wypieków dla Nadii Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE