„Kiedy kota nie ma...". Kultowa komedia Teatru Capitol na scenie MDK

„Kiedy kota nie ma... Fot. mar. prasowe

Występ Teatru Capitol na Scenie Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. 11 grudnia o godz. 18.00, aktorzy zaprezentują kultową komedię „Kiedy kota nie ma…”, który od wielu lat bawi publiczność w całej Polsce.

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Reżyseria Andrzej Rozhin, scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz, przekład Klaudyna Rozhin, opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

„Kiedy kota nie ma…”. 11 grudnia 2021, godz. 18.00. Miejski Dom Kultury w Radomsku ul. Brzeźnicka 5.

Bilety: kasa Miejskiego Domu Kultury, www.teatrcapitol.pl/wyjazdy/repertuar-wyjazdowy/ www.ewejsciowki.pl www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl.

Rezerwacja i zamówienia grupowe: tel. (+48) 733 777 840, anna.stani@teatrcapitol.pl.

Więcej o:
teatr capitol mdk radomsko kiedy kota nie ma. teatr radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE